Т.в.о. декана факультету № 4 Микола Марчук, заступник декана факультету № 4 Юрій Онищенко та професор кафедри конституційного і міжнародного права Андрій Войціховський з нагоди Міжнародного дня боротьби з рабством провели зустріч з курсантами факультету. 2 грудня, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, щороку відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме 2 грудня 1949 року на 4-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми та з експлуатацією проституції третіми особами. В Україні цей документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Загальний річний дохід від торгівлі людьми становить від 5 до 9 млрд. доларів США. Рада Європи констатує, що торгівля людьми досягла масштабів епідемії за останні десять років з річним глобальним ринком близько 42,5 млрд. доларів США. За оцінками ООН близько 2,5 млн. осіб зі 127 різних країн стали об’єктом торгівлі людьми в усьому світі.

ВЗГ ХНУВС