Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка та доцентка цієї ж кафедри Валентина Почуєва взяли участь в онлайн-тренінгах від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн». Олена Статівка ознайомилася із сучасними способами викладання та вивчення граматики онлайн та ефективними вправами на контрольоване відпрацювання граматики в режимі онлайн-тренінгу “MyGRAMMARLab: Інноваційний інструмент для викладання та вивчення граматики англійської мови”. Валентина Почуєва опанувала інструменти викладача для офлайн-навчання та цифрові інструменти для онлайн-навчання під час тренінгу «Огляд сучасних освітніх інструментів вчителя для якісного викладання англійської в 9-11 класах з курсом High Note».

ВЗГ ХНУВС