Курсанти-психологи першого курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із кураторкою групи – професоркою кафедри педагогіки та психології Наталею Мілорадовою відвідали національний музей-садибу М. І. Пирогова. Музей розташований у південно-західній частині міста Вінниця, у живописній садибі Вишня, де впродовж двадцяти років (1861-1881 рр.) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, засновник воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, видатний педагог та громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Курсанти оглянули будинок, в якому жив Микола Іванович, і де розміщена експозиція, що розповідає про його життя і діяльність.