Відбувся розподіл курсантів 2-3-4 курсів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ на навчальну практику та для проходження стажування на посаді в територіальних підрозділах.
Розподіл пройшов за участю представників Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області. Звертаючись до курсантів, вони наголосили на сумлінному ставленні до виконання своїх обов’язків та дотриманні дисципліни й законності.
У розподілі взяли участь декан факультету № 1 Олександр Музичук, т.в.о. декана факультету № 4 Микола Марчук, заступники деканів із навчально-методичної роботи факультету № 1 Владислав Невядовський та факультету № 4 Юрій Онищенко, завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Віталій Романюк, доцент кафедри адміністративного права та процесу Олександр Пабат.