Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Почуєва та оперуповноважена сектору агентурно-оперативної роботи Вікторія Шевченко провели бінарне заняття для курсантів другого курсу факультету № 4.

Обговорювалися питання подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.  Підкреслено було, що у разі скоєння домашнього насильства важливо через знайомих, друзів, сусідів поділитися інформацією про те, як протидіяти насильству або куди звернутися по допомогу, або ж самостійно повідомити про такий випадок до відповідної служби допомоги. Курсанти також зазначили, що в Україні діє Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», і з початку 2019 року домашнє насильство в нашій країні є злочином.

ВЗГ ХНУВС