Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 в онлайн режимі під головуванням доцента кафедри кандидата юридичних наук, доцента Олександра Радченка.

Учасники засідання обговорили поточні питання діяльності наукового гуртка, заслухали стан підготовки тез доповідей для науково-практичної конференції «Захист та дотримання прав громадян органами Національної поліції України в умовах воєнного стану» та всеукраїнської науково-практичної конференції «Права людини: методологічний, гносеологічний та онтологічний аспекти», що присвячена 74-й річниці проголошення Загальної декларації прав людини» і відбудеться на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.  Ухвалено було рішення щодо рекомендації тез доповідей гуртківців до публікації у відповідних збірниках цих науково-практичних конференцій. Обговорювалися питання, що виникли у членів гуртка під час підготовки тез доповідей до наукових робіт.

Старший викладач кафедри конституційного і міжнародного права кандидат юридичних наук Наталя Філіпська, яка взяла участь у засіданні наукового гуртка, виступила з доповіддю про стан та проблеми дотримання прав і свобод людей з інвалідністю у контексті відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. Керівник наукового гуртка підготував доповідь з питання забезпечення прав і свобод людини в умовах збройної агресії росії проти України та тимчасової окупації частини її територій. Наприкінці засідання Олександр Радченко привітав усіх присутніх з Днем Збройних Сил України.

ВЗГ ХНУВС