Представники студентсько-курсантського Парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ провели зустріч із здобувачами вищої освіти філії на тему «Академічна доброчесність».
Голова Парламенту курсант 3 курсу капрал поліції Микола Сіроштан ознайомив курсантів із «Положенням про академічну доброчесність» та з етикою Сумської філії, розповів про різновиди порушення академічної доброчесності, принципи та цінності академічної відповідальності, що прописані у Положенні.
Під час спілкування Микола Сіроштан зазначив, що дотримання академічної доброчесності впливає не лише на якість освіти, а й на формування людських цінностей – чесності, довіри, справедливості, відповідальності, взаємоповаги і взаємодопомоги. Також курсантам розповіли про академічну свободу, які можливості вона дає та у чому проявляється. Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися думками та домовилися про подальшу взаємодію.

Сумська філія ХНУВС