Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела кураторську годину-бесіду з курсантами на тему «Насильство як соціальна проблема». Захід проводився в рамках Всеукраїнського тижня права.
Розглянули основні види насильства: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне. Значну увагу приділили характеристиці домашнього насильства, розглянули типи насильства в сім’ї: між подружжям, батьками і неповнолітніми дітьми, між дорослими дітьми та батьками, дітьми в одній родині тощо.
Курсанти проявили високу активність в обговоренні питань, охарактеризували основні чинники, що обумовлюють насильство, обговорили шляхи його попередження.

Сумська філія ХНУВС