Для студентів факультету № 6 ХНУВС доцент кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Юрій Горелов провів бінарне заняття з дисципліни «Інформаційні технології» за темою «Обчислення та візуалізація даних в MS Excel» за участю фахівця з кібер та інформаційної безпеки компанії FREEDEX Олексія Горая.
Фахівець з кібербезпеки розповів студентам про особливості організації обчислень у MS Excel під час розв'язання практичних задач з обробки даних, про особливості роботи з великими масивами даних і використання засобів візуалізації даних у MS Excel.
Відповідаючи на запитання, Олексій Горай розповів також про використання алгоритмічної мови Visual Basic для реалізації складних обчислень, які не реалізуються убудованими функціями табличного процесору, про сучасні технології захисту даних.
На занятті були присутні також завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Юрій Гнусов і професор кафедри Олександр Можаєв.