Доцентка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Анна Наумова провела онлайн зустріч зі студентами, які проходять навчальну практику. Доцентка акцентувала увагу на те, що саме під час проходження практики студенти матимуть можливість розвинути свої здібності, отримати необхідний для початку кар’єри досвід.
Анна Наумова надала студентам рекомендації щодо вибору практичних баз для проходження навчальної практики. Якщо спеціалізація кримінально-правова, то базами практики можуть бути органи внутрішніх справ, СБУ, прокуратура, суди, а нотаріальна контора, колегія адвокатів, юридичні відділи комерційних підприємств, органи муніципального управління є базами для проходження практики інших відповідних спеціалізацій. Особливу увагу було приділено змісту та порядку оформлення звітних матеріалів практики.