Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС старший лейтенант поліції Владислав Бурхайло, капітан поліції Руслан Кушніренко, підполковник поліції Владислав Колісніченко та капітан поліції Микола Боровик відвідали бійців Збройних сил України, які проходять лікування в одному із медичних закладів Вінниччини.
Вони поспілкувалися з військовослужбовцями, які розповіли про свою службу у гарячих точках на сході України, де зазнали поранень під час виконання бойових завдань. Були спогади про запеклі бої, про втрати товаришів на передовій, але ніщо не завадить таким мужнім, сміливим, непереможним бійцям, бо відчувається, що чоловіки заряджені бойовим духом, підтримують один одного і цей настрій передають оточуючим. Для всіх нас вони справжні герої, які захищають рідну землю, віру, мову, свободу, незалежність!
Ми обов'язково переможемо та відбудуємо свою країну. Тримаємося разом!