Завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 полковник поліції Ольга Безпалова та завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 полковник поліції Владислав Шендрик відвідали м. Дергачі Харківської області, де зустрілися з керівництвом ВП № 3 ХРУП № 3 ГУНП в Харківській області. Під час зустрічі було обговорено шляхи підвищення якості підготовки курсантів до несення служби в умовах правового режиму воєнного стану. Також було перевірено стан проходження курсантами 2-4 курсів факультетів № 1-4 навчальної практики/стажування з метою набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь, необхідних їм для виконання обов’язків за певними посадами, та освоєння прийомів роботи органів поліції.

Під часі зустрічі було перевірено виконання курсантами пунктів індивідуального плану навчальної практики/стажування, правильність ведення щоденників проходження навчальної практики/стажування. Особливу увагу було приділено висвітленню найбільш поширених недоліків, які мають місце під час підготовки курсантами матеріалів навчальної практики/стажування.