Завідувачем кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів полковником поліції Владиславом Шендриком та фахівцем факультету № 2 старшим лейтенантом поліції Денисом Гнилицьким було проведено консультацію з курсантами 2, 3 та 4 курсів ХНУВС, які проходять навчальну практику та стажування у відділах поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 1 та № 3 Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП в Харківській області.
Представники університету перевірили стан проходження курсантами навчальної практики/стажування – виконання пунктів індивідуального плану та правильність ведення щоденників. Особливу увагу було приділено висвітленню найбільш поширених недоліків, які мають місце під час підготовки курсантами матеріалів навчальної практики/стажування.