З нагоди Дня святого Миколая курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, які найбільше потребують батьківської підтримки і турботи – діти-сиріти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які втратили рідних у війні, що триває, зустрілися із народною депутаткою України, членкинею Наглядової ради університету Іриною Борзовою, начальником Вінницької обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим, ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком, першим проректором університету Олександром Моргуновим та проректорами.
У програмі, яку представив колектив художньої самодіяльності університету, звучали традиційні та сучасні українські пісні. Святковий настрій та тепла атмосфера зустрічі супроводжувалися щирими побажаннями – успіхів у навчанні, вірних друзів, щасливої долі та, звичайно, довгоочікуваної перемоги.
Курсанти отримали цінні подарунки, а також їх чекав святковий стіл із чаєм та смаколиками.
Заходи до Дня святого Миколая відбулися у всіх структурних підрозділах університету.