За ініціативи декана факультету № 6 ХНУВС Оксани Брусакової кафедрою фундаментальних та юридичних дисциплін проведено профорієнтаційний захід із учнями ЗОШ № 56 м. Харкова. Доцент кафедри Борис Головко розповів старшокласникам про історію створення університету, його структуру, надав вичерпну інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про умови вступу до ХНУВС, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6. Він звернув увагу школярів на перспективи та переваги працевлаштування після закінчення вишу в усіх сферах практичної юриспруденції, зокрема у правоохоронних органах. Учні також дізналися про роботу підготовчого відділення факультету № 6, переглянули профорієнтаційний відеоролик. Борис Головко відповів на численні запитання старшокласників і запропонував подальші зустрічі у форматі відеоконференцій.