Завідувачкою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 полковником поліції Ольгою Безпаловою спільно із психологами ВП № 1 ХРУП № 2 ГУНП в Харківській області було проведено ознайомчу психопрофілактичну консультацію з курсантами 2-4 курсів, які проходять навчальну практику та стажування. Консультація була спрямована на створення умов для своєчасної адаптації курсантів до проходження навчальної практики/стажування, підтримку психологічного здоров'я, навчання прийомам саморегуляції психоемоційного стану в умовах кризових і стресових подій під час війни.
Завідувачка кафедри також перевірила стан проходження курсантами навчальної практики/стажування, правильність ведення щоденників проходження навчальної практики/стажування. Особливу увагу було приділено висвітленню найбільш поширених недоліків, які мають місце під час підготовки курсантами матеріалів навчальної практики/стажування. Відбулася також робоча зустріч із керівництвом відділу поліції, де було обговорено шляхи підвищення якості підготовки курсантів до несення служби в умовах правового режиму воєнного стану.