Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 ХНУВС Софія Попова провела профорієнтаційну зустріч з учнями та викладачами Ходорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Львівської області. Вона ознайомила майбутніх абітурієнтів із навчальним і науковим потенціалом вишу та провела презентацію переваг навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Окрім цього, Софія Попова розповіла старшокласникам про спеціальності, за якими готують фахівців, зокрема на факультеті № 6, про студентське життя в університеті. Було акцентовано увагу на можливостях онлайн-зустрічей для абітурієнтів, посилання яких будуть передані директорці школи Тетяні Тянюгіній.