Працівники факультету № 4 ХНУВС провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із майбутніми вступниками та представниками секторів організації відбору Управлінь кадрового забезпечення ГУНП у Закарпатській, Івано-Франківській, Донецькій, Харківській, Хмельницькій, Запорізькій, Полтавській, Чернівецькій, Миколаївській областях.
Т.в.о. декана факультету № 4 підполковник поліції Микола Марчук і заступник декана з навчально-методичної роботи майор поліції Юрій Онищенко розповіли про спеціальності та спеціалізації факультету № 4, окреслили особливості вступної кампанії 2023 року до Харківського національного університету внутрішніх справ, алгоритм дій потенційних абітурієнтів під час підготовки особової справи, відповіли на запитання учасників онлайн-заходу.
Активними учасниками зустрічі були представники секторів організації відбору УКЗ ГУНП у Хмельницькій та Харківській областях, які надавали вичерпні та ґрунтовні відповіді на запитання абітурієнтів.