Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Юлія Митрофанова провела профорієнтаційну онлайн-бесіду з адміністрацією Комунального закладу «Слобожанський ліцей № 1» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області. Викладачка розповіла про переваги навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про діяльність підготовчого відділення та кафедри військової підготовки. Юлія Митрофанова зазначила, що студенти беруть активну участь у конкурсах і творчих заходах вишу, на факультеті діє студентське самоврядування, є юридична клініка, де молодь набуває практичної підготовки шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги населенню.
Після бесіди було укладено договір про співпрацю між КЗ «Слобожанський ліцей № 1» та Харківським національним університетом внутрішніх справ.