Вийшли друком науково-методичні рекомендації для підрозділів Національної поліції України «Використання в кримінальному провадженні відомостей, отриманих у результаті негласних слідчих (розшукових) дій», підготовлені авторським колективом, до складу якого увійшли представники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 та Головного слідчого управління Національної поліції України.

У науково-методичних рекомендаціях надано кримінальну процесуальну характеристику негласних слідчих (розшукових) дій як інституту кримінального процесуального права. Здійснено аналіз понятійно-категоріального апарату інституту використання в кримінальному провадженні відомостей, отриманих у результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Виокремлено нормативні підстави та процесуальний порядок використання в кримінальному провадженні відомостей, отриманих у результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Досліджено міжнародний досвід використання в кримінальному проваджені відомостей, отриманих у результаті негласних слідчих (розшукових) дій та запропоновано шляхи його впровадження в практичну діяльність вітчизняних органів досудового розслідування. Призначені для працівників органів досудового розслідування, оперативних працівників, працівників органів прокуратури, Агентства з розшуку та менеджменту активів, інших уповноважених органів, а також викладачів, науковців, курсантів, студентів, слухачів, ад’юнктів, аспірантів та докторантів.

Частину тиражу передано до бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ.

ВЗГ ХНУВС