Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Вікторія Доценко спільно з представниками СКЗ ХРУП № 2 ГУНП в Харківській області провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями 11-Б класу ЗОШ № 61 м. Харків. До онлайн-спілкування підключилися 23 учня випускного класу.

Вікторія Доценко розповіла про переваги навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, ознайомила потенційних абітурієнтів із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, умовами вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу у ЗВО зі специфічними умовами навчання.

Представниками СКЗ ХРУП № 2 ГУНП в Харківській області було приділено увагу інформації щодо заповнення анкети кандидата на навчання та особливостям вступу до ХНУВС у 2023 році.

Випускники проявили зацікавленість й отримали вичерпні та ґрунтовні відповіді на свої запитання.