Курсант 1 курсу факультету № 3 ХНУВС Євгеній Ратошнюк разом із поліцейським офіцером громади відділу превенції сектору взаємодії громади Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області Сергієм Птушкою провели профорінтаційні заходи у навчальних закладах Погребищенської ОТГ – Дзюнківському, Гопчицькому та Погребищенському ліцеях.
Курсант розповів учням про те, чому обрав професію правоохоронця, як готувався до вступних іспитів, поділився своїми враженнями про навчання та службу. Ліцеїсти також дізналися про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про побут і дозвілля курсантів, наукові гуртки і спортивні секції, що діють у виші, участь курсантів у волонтерських заходах – плетінні маскувальних сіток, донації крові, відвідуванні поранених бійців тощо. Працівник поліції розповів про свій шлях до професії, навчання в одному з кращих закладів вищої освіти системи МВС – Харківському національному університеті внутрішніх справ, в якому здобув знання та практичні навички, необхідні для служби у Національній поліції України.