Тривають перевірки проходження курсантами ХНУВС навчальної практики та стажування на посадах. Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова перевірила стан проходження навчальної практики курсантами третього курсу факультету № 2 у Харківських районних управліннях поліції № 1 та № 3 ГУНП у Харківській області. Доцентка цієї ж кафедри Вікторія Перцева ознайомилась зі станом проходження стажування третьокурсниками-випускниками факультету № 2 у відділі поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 2 ГУНП у Харківській області. Курсанти відповідально виконують поставлені завдання, вчаться працювати з документами, беруть активну участь у проведенні слідчих дій тощо.