Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності підполковник поліції Олексій Сердюк і завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 полковник поліції Владислав Шендрик перевірили стан проходження навчальної практики/стажування на посаді курсантами 2-4 курсів університету у Харківському районному управлінні поліції № 2 ГУНП у Харківській області. Під час зустрічі курсанти розповіли про завдання, які вони виконують під наглядом наставників від практичних підрозділів, про участь у проведенні слідчих дій. Особливу увагу було приділено стану психологічної адаптації курсантів до особливостей несення служби в умовах правового режиму воєнного стану.