Студенти 1-2 курсів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека», та викладачі кафедри кібербезпеки та DATA-технологій взяли участь у міжнародній програмі академічних обмінів DAAD «Digital Ukraine: Ensuring Academic Success in Crisis (2022)». Проєкт Wildau-Kharkiv IT Bridge (WKITB) запроваджений німецькою службою академічних обмінів DAAD та Технічним університетом прикладних наук Вільдау для викладачів і студентів українських вишів, які навчаються за напрямом IT.
Перший етап проєкту успішно завершили та отримали міжнародні сертифікати 46 студентів. Викладачі кафедри кібербезпеки та DATA-технологій – професори кафедри доктор технічних наук, професор Олександр Можаєв і кандидат технічних наук, доцент Володимир Струков отримали сертифікати лекторів.