Старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Скляр пройшов курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів», підготовлений Офісом доброчесності НАЗК.
Учасники курсу дізналися, що таке конфлікт інтересів і як запобігти його виникненню, що робити якщо конфлікт інтересів виник. Ознайомилися також із питанням відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, з іншими обмеженнями щодо запобігання корупції, яких потрібно дотримуватись під час виконання службових повноважень.
За результатами проходження модулів та успішного складання підсумкових тестів Олександр Скляр отримав сертифікат.