У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся розподіл слухачів магістратури факультету № 1. Двадцять сім випускників, які навчалися за спеціальністю «Право» (спеціалізація «Слідча»), направлені для подальшого проходження служби до міжрегіональних і територіальних органів Національної поліції України.
Із державним розподілом випускників магістратури привітали голова Державної комісії з персонального розподілу начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук та проректор університету Сергій Бортник. У заході також взяв участь декан факультету № 1 Олександр Музичук.
З наступного тижня молоді фахівці поповнять лави підрозділів Національної поліції у восьми областях України – Донецькій, Житомирській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській та Чернігівській.