Начальник ГУНП у Хмельницькій області Руслан Герасимчук провів зустріч із працівниками, курсантами і слухачами магістратури факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ. Руслан Герасимчук розповів про роботу поліції Хмельниччини в умовах воєнного стану, відповів на запитання. Йшлося про залучення практичних працівників поліції до проведення занять із курсантами, про наставництво під час проходження навчальної практики та стажування на посаді, що є важливою складовою підготовки курсантів в умовах воєнного стану.
Руслан Герасимчук разом із проректором університету Сергієм Бортником оглянули територію закладу вищої освіти та аудиторії навчального корпусу, де зараз проводяться ремонтні роботи.