Для працівників університету проведено екскурсію авторською виставкою скульптур Олексія Леонова «Світочі людства». Проректор Анатолій Клочко зазначив, що завдяки виставці видатного майстра скульптури курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України отримують можливість розширити свій мистецький кругозір та ознайомитись із скульптурами та фотографіями скульптур, в яких розкриваються вічні теми любові, добра, співчуття, віри.
На виставці представлені 22 скульптури та 20 фотографій скульптур, що презентують здобутки людства за тисячоліття його історії — «Конфуцій», «Лао-Цзи», «Мойсей», «Будда», «Орфей», «Піфагор», «Сократ», «Платон», «Фідій» та багато інших.