16 січня в Україні відзначають День пам'яті захисників Донецького аеропорту. Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ вшанували пам’ять військовослужбовців та добровольців, які протягом 242 днів проявляли мужність та героїзм, тримаючи оборону Донецького аеропорту. На знак шани та вдячності за їхню відвагу курсанти поклали квіти до пам’ятного знаку.
Цього дня для здобувачів вищої освіти університету було організовано перегляд художнього фільму «Кіборги» та документального фільму «Аеропорт». Проректор університету Анатолій Клочко зазначив, що «кіборгами» нескорених українців назвав ворог, вражений тим, що наші воїни змогли так довго і стійко боронити будівлі аеропорту. Кіборги уособлюють безстрашність і непереможність, а сам форпост українських кіборгів став символом української мужності та оплотом українського духу.
Вічна пам’ять, вічна слава і честь захисникам України!