Профорієнтаційну роботу у Харківській гімназії №83 Харківської міської ради провела професорка кафедри педагогіки та психології факультету №3 ХНУВС Світлана Харченко. Вона зустрілася з директоркою Ольгою Ситник та розповіла про умови вступу та правила подання документів, ознайомила з факультетами і спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, особливостями організації освітнього процесу, про можливості щодо особистісної реалізації курсантів і студентів у науковій, творчій, спортивній діяльності тощо. Світлана Харченко детальніше розповіла про специфіку підготовки курсантів за спеціальністю «Психологія» (психолог ювенальної превенції).
Наприкінці зустрічі випускників гімназії було запрошено приєднатися до онлайн-зустрічі із представниками ХНУВС щодо особливостей вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році, яка відбудеться 25 січня 2023 року.