Професорка кафедри педагогіки та психології, кураторка навчальної групи факультету №3 ХНУВС Наталя Мілорадова провела кураторську годину за результатами складання першої зимової сесії курсантами-першокурсниками, також було розглянуто шляхи покрашення результатів навчання у другому семестрі 2022-2023 навчального року.
Кураторка розповіла про особливості складання літньої екзаменаційної сесії та написання першої курсової роботи. Наталя Мілорадова надала рекомендації стосовно особливостей опрацювання наукової літератури, роботи у бібліотеці, довела інформацію про принципи академічної доброчесності й особливості роботи антиплагіатних систем. Також увагу курсантів було акцентовано на особливостях оформлення курсових робіт і рефератів.