Викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 Дар’я Глушкова спільно із слідчою відділу з особливо тяжких справ та злочинів, вчинених організованою групою та злочинними організаціями Слідчого управління ГУНП у Харківській області Дариною Клименко провели бінарне онлайн-заняття для студентів другого курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».
Фахівчиня розповіла студентам практичні аспекти діяльності Національної поліції у сфері злочинів, вчинених організованою групою та злочинними організаціями. Надала криміналістичну характеристику лідера та інших суб'єктів злочинних угруповань, статистичні дані в умовах воєнного стану. Особлива увага була приділена кримінальним провадженням за фактами залучення неповнолітніх до заняття проституцією та сутенерства, які на практиці завжди ускладнюються різними суб'єктивними та об'єктивними чинниками. Це може бути втрата матеріальних слідів злочину через навмисні дії незацікавлених в об'єктивному розслідуванні осіб, небажання потерпілих співпрацювати зі слідством. Слідча розповіла про типові способи втягнення у проституцію і виокремила віктимологічні групи осіб, втягнутих у заняття проституцією.
Наприкінці заняття Дарина Клименко відповіла на запитання студентів.