Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 ХНУВС Олександр Авдєєв провів профорієнтаційну роботу у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №84 Харківської міської ради Харківської області. Він зустрівся із заступницею директора з виховної роботи Тетяною Поздніковою та розповів про пріоритетні напрямки діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ – опанування IT технологій, вивчення іноземних мов, здоровий спосіб життя тощо. Надав вичерпну інформацію про факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців у Харківському поліцейському виші.
Олександр Авдєєв висловив вдячність керівництву школи за діловий конструктивний діалог та сподівання на подальшу плідну співпрацю.