Представники ГУНП у Хмельницькій області – старший інспектор відділу вибухотехнічної служби Павло Кайтанюк, спеціаліст-криміналіст Вадим Підбережний та начальник відділення розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров’я особи Кам’янець-Подільського районного управління поліції Юрій Прокоф'єв, які мають досвід роботи на деокупованих територіях, провели інструктивне заняття для працівників і курсантів факультетів №1 та №4 Харківського національного університету внутрішніх справ.
Інспектор-вибухотехнік ознайомив із видами вибухонебезпечних предметів, особливостями їх дії, розповів про ознаки наявності вибухових пристроїв у підозрілих предметах, роз'яснив слухачам вимоги щодо дотримання особливих правил безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами, при огляді місць вибухів, приміщень, споруд.
Начальник відділення презентував особливості комплексного підходу до організації та здійснення документування воєнних злочинів, тактики проведення оглядів та інших слідчих (розшукових) заходів, зокрема, на деокупованих територіях.
Спеціаліст-криміналіст звернув увагу присутніх на специфіку організації та проведення ексгумації трупів як із місць одиничних, так і масових поховань, а також призначення генетично-молекулярної, військової експертиз.
Виклад матеріалів супроводжувався використанням мультимедійної презентації.