Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Валентина Яценко провела профорієнтаційний захід у Кам’янець-Подільскому ліцеї № 12 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області та зустрілася з учнями 10 та 11 класів.

Вона розповіла ліцеїстам про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, роз’яснила умови та порядок вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, ознайомила з роботою підготовчих курсів, надала характеристику напрямам підготовки здобувачів вищої освіти за факультетами. Окрему увагу Валентина Яценко приділила правилам вступу та умовам навчання на факультеті № 1, особливостям культурного й спортивного життя закладу вищої освіти.

Наприкінці зустрічі викладачка відповіла на запитання ліцеїстів та запросила їх приєднатися до онлайн-зустрічі із представниками поліцейського вишу, яка відбудеться 25 січня 2023 року, щодо особливостей вступу і навчання.

ВЗГ ХНУВС