Доцентка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ Кристина Кисильова провела профорієнтаційні заходи у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №115 Харківської міської ради Харківської області. Вона зустрілася з представниками навчального закладу та надала інформацію для майбутніх абітурієнтів щодо умов вступу до університету, ознайомила з факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців, розповіла про можливості особистої реалізації курсантами та студентами у науковій, творчій, спортивній діяльності та про підготовчі курси, що діють на факультеті №6 для підготовки до складання ЗНО/НМТ.
Наприкінці зустрічі Кристина Кисильова запросила майбутніх абітурієнтів до профорієнтаційних онлайн-зустрічей, які постійно проводить керівництво факультету № 6.