Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету №6 доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко та професорка кафедри загально-правових дисциплін Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ докторка юридичних наук Ольга Барабаш взяли участь у III Міжнародній науково-теоретичній конференції «Advanced discoveries of modern science: experience, approaches and innovations» («Передові відкриття сучасної науки: досвід, досягнення та інновації»), що відбулася в Амстердамі (Нідерланди). Науковці представили актуальну доповідь «Політична злочинність в історико-правовому аспекті». У ній автори підкреслили, що починаючи з Середньовіччя, сторінки історії московського князівства рясніють фактами про політичні злочини, що скоювалися найжорстокішими та найкривавішими засобами. Нерідко відбувалися вбивства навіть своїх близьких родичів: батьковбивство, братовбивство, дружиновбивство та дітовбивство. В росії, починаючи з вказаного періоду і до теперішнього часу, рівень насильницької смерті очільників держави становив 28%. Вся історія росії переконує, що політична злочинність неодмінно супроводжувалася і активно виявлялася у політичній діяльності найвищих посадових осіб цієї держави.