Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала голова Програмного Офісу Управління ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН) в Україні пані Харшет Вірк. Вона зустрілася із завідувачем науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексієм Сердюком і заступником начальника відділу організації служби Олексієм Лаптієм, ознайомилася з матеріально-технічною базою університету, на власні очі побачила пошкодження, які отримав Харківський поліцейський виш внаслідок ракетно-бомбових атак з боку РФ. Пані Харшет Вірк підкреслила необхідність розроблення університетом проєктів отримання міжнародної допомоги для відновлення пошкоджених будівель, розбудови нових об'єктів та подальшого співробітництва у сферах професійної освіти Національної поліції, науково-дослідної діяльності, розробки навчальних програм з питань профілактики вживання наркотиків та профілактики ВІЛ, впровадження Інструкції для поліцейських щодо направлення на лікування наркозалежних та ВІЛ-інфікованих осіб, розробки наркополітики та взаємної технічної та експертної підтримки у сфері протидії злочинності, корупції, тероризму, незаконному обігу зброї та вибухових речовин, зокрема у межах Глобальної програми УНЗ ООН з вогнепальної зброї, гендерно-обумовленому насильству, розповсюдженню наркотиків, кібербезпеки та інших напрямах, що набувають актуальності в умовах військових дій.

Програмний офіс УНЗ ООН має багаторічну історію плідної співпраці з університетом у різних напрямах. За цей час за підтримки УНЗ ООН університетом було розроблено комплекс навчальних та методичних матеріалів для працівників Національної поліції щодо особистої безпеки поліцейських для профілактики ВІЛ-інфекції та інших захворювань, що передаються через кров. Знято серію навчальних відеороликів з особистої безпеки поліцейських при взаємодії з представниками груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та особами, які вживають наркотичні та психоактивні речовини. Створено електронний навчальний курс «Діяльність органів Національної поліції України по взаємодії з громадами при інформуванні представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ».