Відбувся захист матеріалів навчальної практики студентами 3 курсу факультету №6 ХНУВС, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».
Навчальна практика здобувачів вищої освіти є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Під час проходження практики студенти ознайомилися з організацією та діяльністю банку, з роботою його структурних підрозділів, з порядком здійснення розрахунково-касових операцій, надання депозитних послуг, з документами фінансової звітності тощо.
Для захисту матеріалів практики було призначено комісію, до складу якої увійшли представники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки – завідувачка кафедри Ольга Гетманець, доцентка кафедри Вікторія Фурса та професорка кафедри Юлія Кириченко. У захисті матеріалів практики взяв участь заступник декана факультету Сергій Загородній.