Для здобувачів вищої освіти усіх факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи було проведено відеолекторій з метою пропаганди здорового способу життя, недопущення вживання алкоголю та наркотичних речовин, а також шкідливості тютюнопаління. У заході взяли участь проректор університету Анатолій Клочко та волонтер Громадської спілки «Міжнародна антинаркотична асоціація» Олексій Багнюк.
Анатолій Клочко акцентував увагу на неприпустимості вживання психотропних речовин правоохоронцями, а також наголосив на суворій відповідальності працівників поліції за протизаконні дії з використанням наркотичних речовин.
Лектор-волонтер зосередив увагу курсантів темі міфологічних уявлень щодо вживання наркотичних речовин, які є поширеними серед молоді. За допомогою ілюстративного матеріалу він розповів про тяжкі руйнівні наслідки для здоров’я тих, хто приймає психотропні речовини.