Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко представив колективу нового проректора Олександра Музичука, який опікуватиметься питаннями наукової роботи. Як зазначив ректор, «Олександр Миколайович вимоглива й принципова людина, розраховую на його професіоналізм, знання та вміння».
Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Музичук є випускником нашого університету. Протягом 25 років роботи у ХНУВС працював викладачем, науковим співробітником, згодом – старшим і провідним науковим співробітником, очолював науково-дослідну лабораторію з розробки законодавчих та інших нормативно-правових актів. Із 2011 року обіймав посаду декана факультету №1. Олександр Миколайович – керівник наукової школи університету «З питань контролю за діяльністю правоохоронних органів в Україні». Він є членом редколегій фахових журналів університету: «Форум права», «Право й безпека», «Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ». У професійному житті Олександр Музичук керується принципом: «Кожен повинен бути захисником правопорядку в зоні досяжності. Тільки так можна побудувати правову державу». Він подякував ректорові та колективу університету за довіру й запевнив, що всі поставлені завдання будуть виконані.
Виконуючим обов’язки декана факультету №1 призначено заступника декана з навчально-методичної роботи, доктора юридичних наук, доцента Владислава Невядовського.