Щороку 27 січня міжнародною спільнотою вшановується пам’ять жертв Голокосту – однієї з найбільших трагедій в історії людства. Для здобувачів вищої освіти факультетів №1 і №4 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено відеолекторій «Голокост. Його вплив на сучасний світ та Україну» за участю представниці Хмельницької обласної універсально-наукової бібліотеки Катерини Антонюк і менеджерки зв’язків з громадськістю Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» Галини Скрипник.
Історії євреїв України ХХ століття, про які йшлося у лекції, супроводжувалися слайдами. Тож слухачі могли не лише почути, але й побачити на ілюстраціях, про Голокост та українсько-єврейські відносини в історичній перспективі.
Страшні сторінки історії тих часів, мільйонів чоловіків, жінок і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни тільки тому, що були євреями, назавжди залишаться у пам’яті людства.
Відеолекторій відбувся за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи.