Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету №6 ХНУВС, в роботі якого взяли участь члени наукового гуртка кафедри, які навчаються на факультеті №6 за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», та представниці кафедри: Юлія Кириченко, Вікторія Фурса та Дар’я Коробцова.
Учасники засідання обговорили проблемні питання, пов’язані зі здійсненням банківської діяльності в умовах воєнного стану. Наприкінці заходу було прийнято рішення визнати подані до розгляду матеріали у якості наукових доповідей, врахувати вказані зауваження під час подальшої наукової роботи та підготувати тези доповідей для участі у науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених.