Заступник начальника факультету №3 Ігор Шевченко разом із старшою викладачкою кафедри педагогіки та психології Оленою Макаровою та курсантами факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч із ліцеїстами 9-10-11-х класів Бохоницького ліцею Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області, щоб допомогти юнакам та дівчатам зробити правильний професійний вибір.
Вони розповіли про здобуття вищої освіти саме в Харківському національному університеті внутрішніх справ, про високий рівень знань, доступний кожному бажаючому, та дружню університетську атмосферу. Розмова вийшла інформативною, адже викладачі та курсанти відповідали на запитання старшокласників щодо особливостей освітнього процесу, можливостей займатися у спортивних секціях, про умови проживання та харчування. На завершення зустрічі представники університету зорієнтували ліцеїстів, де можна дізнатися більше про умови вступу, розповіли про онлайн-зустрічі, що проводяться університетом, та запросили приєднатися 1 лютого 2023 року до профорієнтаційного заходу «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році».