Представники факультету №2 ХНУВС – працівники, курсанти та підрозділ барабанщиць вчергове відвідали вихованців підшефного навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Вінницької обласної ради. Вони поспілкувалися з дітьми, адміністрацією центру та надали шефську допомогу – продукти харчування, медпрепарати, канцтовари, миючі засоби, предмети гігієни та солодощі.
Діти оплесками зустріли запальний виступ підрозділу барабанщиць, який подарував їм незабутні враження, та самі спробували себе у якості барабанщиць.
Зустріч пройшла, як завжди, дружньо та весело. Хлопчики та дівчатка чекали на своїх друзів, адже кожне спілкування з курсантами залишає теплі спогади та гарний настрій як дітям, так і дорослим.