Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Софія Попова відвідала Львівський ліцей імені Героїв Крут з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вона зустрілася із заступником начальника ліцею з навчальної роботи підполковником Тарасом Грицевичем, розповіла про поліцейський виш, факультети, спеціальності, напрями підготовки та запросила долучитися до онлайн-зустрічей профорієнтаційного спрямування за участі керівництва закладу вищої освіти, представників факультетів. Такі заходи постійно проводяться університетом протягом навчального року для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.  Онлайн-спілкування дають можливість більше дізнатися про навчальний заклад та отримати відповіді на всі свої запитання. Про їх проведення можна дізнатися на веб-сайті університету та на офіціних сторінках вишу у соціальних мережах.