Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету №4 ХНУВС Юрій Онищенко разом із представниками факультетів університету провели чергову профорієнтаційну онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами. До заходу приєдналось 190 учасників: майбутні абітурієнти закладів середньої освіти, вихованці ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою з усієї України, представники секторів організації відбору Управлінь кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій та Херсонській областях. Учасників заходу було ознайомлено з факультетами, спеціальностями та спеціалізаціями підготовки фахівців в університеті, а також умовами вступної кампанії 2023 року.
У презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта під час вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ. Представники факультетів розповіли про перспективи та переваги навчання в університеті, його здобутки та досягнення. Абітурієнти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.