Працівники та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ постійно відвідують поранених бійців, які проходять реабілітацію та лікування у медичних закладах. Нещодавно курсанти факультету № 2 відвідали поранених захисників, що перебувають в одному з військових шпиталів на Вінниччині. Мужність, патріотизм, сила волі та оптимізм наших героїв завжди вражають юнаків і дівчат, які зараз, під час війни, опановують професію поліцейського. Бійці завжди радо зустрічають відвідувачів, ніхто з них не скаржиться на труднощі. Всі хочуть якнайшвидше одужати та вигнати ворога з рідної землі.

До поранених героїв курсанти приїхали не з пустими руками – привезли продукти харчування, солодощі, а також новий одяг. Військові теж підготували курсантам подарунок – передали Прапор України, на якому поставили свої підписи з побажаннями та настановами молоді. Підрозділ барабанщиць та курсанти факультету підготували для воїнів творчі виступи.