У зв’язку з відкриттям відділень Юридичної клініки у м. Кам’янець-Подільський та у м.Вінниця відбулась онлайн-зустріч кураторів й консультантів вказаних відділень із керівницею Юридичної клініки факультету № 6 Еллою Вакулович. У заході взяли участь в.о. декана факультету № 1 Владислав Невядовський та заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 2 Сергій Гіренко. Під час зустрічі Елла Вакулович розповіла про порядок роботи Юридичної клініки та правове забезпечення надання безоплатної правової допомоги громадянам консультантами університету, про важливість проведення первинної підготовки консультантів до роботи з громадянами. Куратори обговорювали особливості ведення прийомів громадян, ведення облікової документації та засоби обміну інформацією між відділеннями Юридичної клініки. Учасники заходу одноголосно погодились з важливістю юридичної практичної підготовки курсантів і студентів під час навчання в університеті та домовились про проведення спільних організаційних нарад і навчальних тренінгів для консультантів відділень Юридичної клініки в містах Харків, Кам’янець-Подільський та Вінниця.